Prezentacja

Nawet najlepiej przygotowanym do podróży samochodem nie dojedziemy do celu podróży, jeżeli przytrafi się awaria linki sprzęgła, gazu czy linki hamulca....

Takie awarie linek zdarzają się nie tylko innym kierowcom. Nie warto więc liczyć na szczęście.
Licz na profesjonalizm, szybką obsługę i atrakcyjne ceny firmy „AUTO - LINKA". Z każdym problemem technicznym, a więc wymianą i naprawą linki samochodowej i motocyklowej poradzą tu sobie na miejscu.

AUTO - LINKA" to specjalistyczna firma produkująca i montująca linki samochodowe i motocyklowe.
Linki z Janek to motoryzacyjna arystokracja. Są cenione przez specjalistów i kierowców, przede wszystkim za ich jakość, więc bezpieczeństwo w eksploatacji i niezawodność. Linki oferowane są od ręki do aut europejskich, ale także produkcji amerykańskiej, japońskiej i koreańskiej.

Zapraszamy do „AUTO - LINKA" kierowców w celu wymiany linek samochodowych oraz sprawdzenia stanu technicznego linek. Po takiej wizycie można mieć pewność, że nie zaskoczy nas awaria na trasie. Dysponujemy doskonałymi warunkami i znamy się na rzeczy. Maksymalny czas pracy linki zależy głównie od precyzji wykonania oraz prawidłowego montażu. Stosujemy również specjalne wkłady pomiędzy linką, a pancerzem gwarantujące maksymalną wydajność i minimalne zużycie.

 

Zapraszamy do naszej

OFERTY >>

 

         Od mercedesa do motorynki - dorobimy wszystkie linki!

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj wiecej.

Akceptacja